INSTYTUT ESSENTIEL 

Zmysłowe doświadczenie źródłem piękna.

W Salonie, gdzie Stylista Essentiel, dzięki masażowi AN-MO zabierze Cię do świata, w którym doznasz wyjątkowej terapii odprężająco pielęgnującej, a Twoje zmysły otulą się welonem delikatnych i naturalnych zapachów.

Włosy zostaną odżywione i zrewitalizowane od samego korzenia po końce, a Ty poprzez charakterystyczny ucisk zaczerpnięty z tradycyjnej metody SHIATSU oddasz się relaksującemu masażowi.

4 wyjątkowe Ceremonie dla różnych potrzeb skóry głowy i włosów. 

An-Mo Global

Chwila relaksu dla osób, które pragną zachować piękno swoich włosów oraz zdrową skórę głowy.

An-Mo Relaxation

Stres i szybkie tempo życia wpływa negatywnie na układ mięśniowy owi skóra głowy jest zrelaksowana, znikają podrażnienia i uczucie dyskomfortu.

An-Mo Oxygen

Wypadanie włosów, nadmiar sebum są oznaką zaburzeń wewnętrznych organizmu. Odpowiedni ucisk i dotyk dodają energii, oczyszczają skórę, poprawiają krążenie oraz przynoszą równowagę metaboliczną.

An-Mo Replenishing

Napięcie towarzyszące suchej skórze głowy zniknie dzięki przywróceniu odpowiedniego poziomu nawilżenia i stymulacji odpowiednich punktów sensorycznych.

PIĘĆ KROKÓW CEREMONII

1. Diagnoza: Ocena stanu skóry głowy i włosów. Przygotowanie indywidualnej Ceremonii, dobór odpowiedniegu masażu oraz produktów.

2. Niebiańskie Czesanie: Poprawia mikrokrążenie i stymuluje wzrost cebulek włosów oraz je dotlenia.

3. Kąpiel i aplikacja koncentratów: Rozpoczyna wnikanie składników odżywczych znajdujących się w koncentratach Essentiel.

4. Masaż An-Mo: Specjalny masaż, ucisk, gładzenie punktów sensorycznych przenosi Cię do świata, w którym panuje harmonia i spokój.

5. Zakończenie Ceremonii: Gest, który akcentuje powrót do rzeczywistości i kończy masaż.

 

frzyjer Radomkosmetyczka RadomInstytut EssentialProgram Partnerski
Wykonanie: strony www - DevilArt
Jesteś naszym: 300698 gościem